Tegoroczne Międzynarodowe Forum Ekonomii Społecznej "w pigułce". | Kujawsko-Pomorska Ekonomia Społeczna - ROPS w Toruniu

Forum Ekonomii Społecznej
Informacje bieżące

Tegoroczne Międzynarodowe Forum Ekonomii Społecznej "w pigułce".

Zapraszamy do obejrzenia relacji „w pigułce” o Międzynarodowym Forum Ekonomii Społecznej, które po raz pierwszy przeprowadzone zostało w formie hybrydowej.

Organizacja wydarzenia w takiej formie była dla Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Toruniu całkowicie nowym doświadczeniem. Dlatego chcemy pochwalić się niektórymi wynikami.

W Forum wzięło udział prawie 30 prelegentów oraz zaproszonych gości z kraju i zagranicy.
Łączny czas transmisji to blisko 7,5 godziny.

Zarejestrowane na kanale YouTube panele dyskusyjne do chwili obecnej zostały wyświetlone łącznie ponad 1,1 tyś. razy.

Wirtualne targi podmiotów ekonomii społecznej województwa kujawsko-pomorskiego „odwiedziło” ponad 100 gości; od Gdańska po Zakopane oraz od Poznania przez Łódź po Warszawę a także m.in. z Francji czy USA.

Cztery spoty zapraszające do udziału w Forum odtworzone zostały ponad 18 tyś. razy.

Posty informujące o wydarzeniu zamieszczone w mediach społecznościowych dotarły do ponad 36 tyś. odbiorców z Polski oraz m.in. Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Hiszpanii, Holandii, Stanów Zjednoczonych, Włoch, Austrii i Szwecji.

Uczestnicy Forum reprezentowali bardzo szeroki przedział wiekowy, jednak w większości były to osoby w wieku określanym przez Główny Urząd Statystyczny jako produkcyjny.

Wszystkim uczestnikom Formu bardzo dziękujemy. :)

Poniżej prezentujemy materiał filmowy podsumowujący Międzynarodowe Forum Ekonomii Społecznej - link do filmu.